Systemy Telemetryczne

W ofercie Teleorigin posiadamy trzy rodzaje systemów telemetrycznych:


1. System sprzedaży online


     Każde urządzenie podłączone do kasy lub drukarki fiskalnej w sklepie rejestruje dane o ilości i rodzaju sprzedanego produktu. Dane ze wszystkich urządzeń są wysyłane do specjalnej platformy internetowej. Dzięki zebraniu danych można na bieżąco śledzić np. które produkty są najchętniej kupowane, jaka jest sprzedaż produktu, który dopiero co wszedł na rynek, w których obiektach i o jakich porach produkt sprzedaje się lepiej. Dzięki platformie można wygenerować przeróżne zestawienia statystyczne, dzięki którym użytkownik lepiej zaplanuje sprzedaż.
2. System zliczania klientów

     Liczba klientów odwiedzających placówki handlowe to najlepszy i bezpośredni wyznacznik skuteczności pracy sprzedawców oraz wpływu akcji reklamowych. Nasz system pozwala na uzyskanie informacji równolegle z całej sieci sklepów jak również raportowanie poszczególnych placówek daje możliwość reakcji i działania w makro i mikro skali biznesu. Dostęp do danych ze wszystkich urządzeń w czasie rzeczywistym pozwala na szybkie działanie i unikanie kumulacji problemu. 

     Dokładne raporty godzinowe pozwalają przyporządkować ruch klientów oraz ilość przeprowadzanych skutecznie transakcji do konkretnych osób za to odpowiedzialnych. Dokładnie określona ilość klientów w danym czasie korzystających z usługi pozwala dopasować ilość pracowników ich obsługujących. Pozwala to zoptymalizować funkcjonowanie placówek i strategie postępowania dla partnerów.3. System pomiaru temperatury

     Potrzebujesz monitoringu temperatury oraz otwarcia drzwi/pokrywy w pomieszczeniu, pojemniku czy urządzeniu? Dzięki systemowi pomiaru temperatury "Teleorigin Temperature Control System" możesz jednocześnie obserwować i analizować aktualne wskazania na zewnątrz i w środku obiektu. Dzięki przyjaznemu interfejsowi łatwiej wychwycisz np. niepoczekiwane skoki temperatur i szybciej podejmiesz stosowną decyzję o rozwiązaniu problemu. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS w urządzeniu widzisz na bieżąco na mapie w którym miejscu aktualnie znajduje się dany pojemnik lub urządzenie. Wykresy i statystyki w pełni obrazują rozkład temperatur w danym miejscu i o danej porze.