Praca

Przedstawiciel hanlowy

Opis stanowiska: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert handlowych, współpraca z działem handlowym, pozyskiwanie wiedzy na temat konkurencji, produktów oraz wielkości rynku.

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży, zaangażowanie, kreatywność , j. angielski komunikatywny

Oferujemy: współpracę ze stabilną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników, możliwość wdrażania własnych pomysłów do działalności firmy.

Kontakt: praca@elproma.com.pl

Programista mikrokontrolerów

  • dobra znajomość języka C
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów (w szczególności ARM Cortex-M0+, MSP430)
  • mile widziane podstawy języka Python

Projektant cyfrowych układów elektronicznych

  • znajomość programu Eagle
  • doświadczenie w projektowaniu płytek min. 2-warstwowych
  • znajomość zagadnień szeroko pojętej elektroniki (integralność sygnałów, EMI, ESD)

Administrator systemów UNIX

  • znajomość systemu Linux (FreeBSD mile widziane) na poziomie użytkowym i administracyjnym (budowanie kernela, rootfs)
  • znajomość języka C, zagadnień POSSIX
  • umiejętność pisania skryptów BASH, PHP, Python